Новина

27червень2022

З гордістю та вірою в майбутнє!

Стаття 20 Конституції України визначає державні символи України. Зокрема, Державний прапор України – стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Сьогодні, напередодні Дня Конституції України, жовто-блакитний стяг по-новому замайорів на території підприємства. Поруч із державним прапором України розвіваються прапор Державного агентства лісових ресурсів України та прапор Ярмолинецького лісгоспу - «Лише разом, в чіткій співпраці держави та лісової галузі ми виконаємо покладені на нас завдання та здобудемо таку бажану перемогу. Гордимося тим, що ми - Українці!» - сказав директор підприємства. Такі прапороносці платформи будуть змонтовані в кожному структурному підрозділі лісгоспу.
До Дня Конституції України Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України нагороджена Світлана Попсуй – уповноважена з антикорупційної діяльності лісгоспу.
В цей день уважили працівників лісгоспу, які мобілізовані на воєнний час і перебувають у військових частинах. Для них матеріальна допомога та щирі слова подяки за щоденну витримку та мужність.