Новина

01серпень2022

Обмін досвідом – досягнення в роботі

В ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» проведено робочу виїзну нараду під керівництвом начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петра Пешка та директора лісгоспу Івана Кирилюка.
Участь в нараді взяли: провідний інженер ВП "Вінницька лісонасіннєва лабораторія" Олена Маланчук, директор філії «Украгролізинг» в Хмельницькій області Богдан Яремов, директор ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство» Ігор Бурковський, головний лісничий Олег Гаврилюк, лісничий Прибузького лісництва Віктор Войтович та лісничий Михайлівського лісництва Юрій Луцьков. Також на нараді були присутні головні спеціалісти, лісничі та керівники структурних підрозділів Ярмолинецького лісгоспу.
Мета проведення даного заходу – впровадження сучасних технологій ведення лісового господарства та обмін досвідом щодо роботи ДП «Ярмолинецьке лісове господарство».
Нарада охопила шість структурних підрозділів підприємства, а саме: Ярмолинецький гараж, Ярмолинецький нижній склад, Ярмолинецьке лісництво, Купинське лісомисливське лісництво, Лісоводський нижній склад та Городоцьке лісництво.
Учасники наради мали змогу побачити: проведення технічного огляду транспорту оновленого автотракторного парку на його готовність до роботи в осіньо-зимовий період, культуру виробництва, технологічні процеси, стан лісових культур, рубки догляду в молодняках, головне користування, виробництво тріски паливної із застосуванням подрібнювачів «ОЛНОВА» та сучасного деревоподрібнюючого комплексу (складається з трактора YTO-NLX 1304, подрібнювача Farmi CH27ACC, маніпулятора Palms 4.71 та аутригера Farmi CH 27), завантаження тріски паливної навантажувачем «Manitou», проміжні склади лісництв, рекреаційні пункти. Поклали квіти до пам’ятників загиблим воїнам-лісівникам.
Колектив Ярмолинецького лісгоспу ще раз показав та довів, що навіть в умовах воєнного стану працює стабільно, виконує всі лісогосподарські та виробничі функції покладені на нього.
Разом до Перемоги! Все буде Україна!