Новина

29липень2022

День української державності – вперше!

28 липня 2022 року вперше відзначили День української державності, саме у день хрещення Київської Русі-України. Глава держави підписав відповідний указ про затвердження Дня державності: «Ми – молода родина зі славетної династії Київської Русі – України. З роду засновників. Роду хрестителів. З хороброго роду. Мудрого роду. Козацького роду. Ми не сироти й не знайди. Ми нащадки могутньої країни, яка була центром Європи, - сказав Володимир Зеленський. – Тут починалося православ’я, тут взяла початок старослов’янська мова, правонаступницею якої є сучасна українська мова».
Колектив ДП «Ярмолинецького лісового господарства» , на чолі з директором підприємства Іваном Кирилюком, вшанували загиблих хвилиною мовчання. Разом із матір`ю та сім`єю загиблого тракториста Зіньківського лісництва Ігоря Рембача схилили голови над його могилою. За рішенням керівника підприємства фінансові питання, щодо встановлення пам`ятника загиблому колезі, лісгосп візьме на себе; на поточні потреби надана матеріальна допомога. Також згідно наказу по лісгоспу виплачена матеріальна допомога сім`ям мобілізованих працівників.
Щоденно, по крупинкам Українці виборюють та відроджують свою Історію та Свободу! Пам’ятаємо Всіх, хто загинув, захищаючи рідну Землю! Слава Воїнам, що боронять рідний край!