Сертифікаційна оцінка системи лісоуправління і ланцюга постачання

Вступ - НЕПКон проводить сертификаційну оцінку системи лісоуправління і ланцюга постачання ДП «Ярмолинецьке лісове господарство», що входить до складу Хмельницького обласного управління лісового і мисливського господарства, розташованого в Україні. Оцінка буде проводитися з 20.11.2017 по 22.11.2017.

Масштаб сертифікаційної оцінки - Сертифікаційна оцінка системи лісоуправління та ланцюга постачання буде включати екологічні, лісівничі та соціально-економічні аспекти ведення лісового господарства на лісовій території, керованій Державним підприємством «Ярмолинецьке лісове господарство», що входить до складу Хмельницького обласного управління лісового і мисливського господарства з використанням Тимчасового стандарту НЕПКон для оцінки лісоуправління в Україні FM-32 - Ukraine за схемою Лісової опікунської ради», версія 12-14. Для отримання Стандарту, будь ласка, зверніться в НЕПКон за адресою, телефоном або електронною поштою, поданими в кінці оголошення; стандарт також можна знайти за посиланням в інтернеті www.nepcon.net.

Склад команди аудиторів -  аудитори Георгій Бондарук (Україна) , Олександр Целишев ( Україна) та Ігор Букша ( Україна).

План оцінки - нижче наводяться короткий опис сертифікаційного процесу і попередній план дій:

Організація оцінки - Команда НЕПКон збереться у смт. Ярмолинці 20 листопада 2017 року.

Польові роботи - Команда буде відвідувати ділянки, керовані ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» Хмельницького ОУЛМГ з 20.11.17 по 22.11.2017 року.

Консультації із зацікавленими сторонами - Під час польових робіт команда буде зустрічатися з місцевими зацікавленими сторонами стосовно ведення лісового господарства в населених пунктах, що знаходяться поблизу оцінюваної території. Консультації будуть включати в себе приватні інтерв'ю та обговорення, а також публічні зустрічі з зацікавленими сторонами.

Публічні зустрічі з зацікавленими сторонами - зустріч буде проведена в конторі ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» » . Дата і місце проведення зустрічі будуть анонсовані пізніше.

Представлення результатів оцінки - Перед закінченням оцінки команда зустрінеться з керівництвоми «Ярмолинецьке лісове господарство» та іншими сторонами для підведення підсумків та представлення попередніх висновків оцінки.

Складання проекту звіту – Впродовж 30 днів після закінчення оцінки команда підготує конфіденційний проект звіту про оцінку, який буде наданий для коментарів керівництву ДП «Ярмолинецьке лісове господарство»» та щонайменше двом незалежним рецензентам.

Рішення про сертифікацію - Після отримання коментарів до проекту звіту від представників ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» і незалежних рецензентів, а також інших зацікавлених стор ін, НЕПКон прийме рішення щодо сертифікації. За відсутності непередбачених перешкод, це має відбутися в грудні 2017 року

Ваш внесок - У рамках процесу сертифікаційної оцінки системи лісоуправління ми запрошуємо зацікавлені сторони дати свої коментарі та відгуки щодо ведення лісового господарства на ділянках , керованих ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» Хмельницького ОУЛМГ і їх відповідності вимогам стандарту оцінки, зазначеного вище. Схвалюються будь-які коментарі, відкриті та конфіденційні, в будь-якій формі, найбільш легкій і надійній для Вас. Ваш внесок має цінність на будь-якій стадії процесу оцінки, однак ми би вважали за краще отримати Ваші коментарі до оцінки, під час оцінки, або до 22.11.2017 р. так, щоби вони були враховані до прийняття рішення щодо сертифікації 22.12.2017 р. Ви можете передати свої коментарі одним із нижче наведених способів.

1. Зустрітися з командою аудиторів НЕПКон під час оцінки або відразу після неї.

2. Позвонити по телефону і залишити свої коментарі Олесі Каспрук, аудитору НЕПКон, який координує дану оцінку від імені НЕПКон. Якщо даний співробітник недоступний, будь ласка, залиште свої коментарі Георгію Бондаруку.

3. Надіслати свої коментарі в письмовій формі поштою, факсом або на електронну адресу Олесі Каспрук. Ваші коментарі, якщо не вказано інше, залишаться конфіденційними і будуть використані лише для оцінки «Ярмолинецьке лісове господарство» . Дані про джерело будь-якої наданої інформації залишаться конфіденційними і доступними лише для співробітників FSC і НЕПКон.

Зацікавлені сторони, які бажають оскаржити будь-який аспект сертифікаційного процесу або прийняття рішення щодо сертифікації, можуть зробити це відповідно до Процедур НЕПКон щодо вирішення скарг, апеляцій і спорів, розміщених на сайті www.nepcon.net

Контактна інформація НЭПКон

Ел.пошта: ok@nepcon.org (Олеся Каспрук)

Телефон: +380503703104 (Олеся Каспрук)

+380965415499 (Олександр Целішев)

Веб-сайт –www.nepcon.net.

Поштова адреса – 79057, Україна. м.Львів вул.ген.Чупринки 134/8. Каспрук Олеся.